KONST / Litografier / Grafiskt blad 9669176
*
nr 966 9176
Grafiskt blad
Stockholms slott, 47x71
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 juni 2015
kl 20:23:37
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
5/6 08:20:09
1
100 kr
5/6 15:51:26
2
150 kr
8/6 17:13:46
3
250 kr
8/6 19:41:51
4
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafiskt blad litografier stockholms slott
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38
*
Grafiskt blad
nr 966 9176
Grafiskt blad
Stockholms slott, 47x71
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 300 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 8 juni 2015 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 5/6 08:20:09 | 1 | 100 kr |
| 5/6 15:51:26 | 2 | 150 kr |
| 8/6 17:13:46 | 3 | 250 kr |
| 8/6 19:41:51 | 4 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafiskt blad litografier stockholms slott
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38



